טל:03-7527522 ת.ד 7578 עוזיאל 89 ר"ג

כתובתינו שעות פעילות

 

FIIO - נגנים, מגברי אוזניות , DAC

FIIO - נגנים, מגברי אוזניות , DAC

FiiO הוא מותג עולמי המתמחה במגברי אוזניות ו-DAC ניידים ונייחים, ההתמקדות של החברה במוצרים איכותיים, יוקרתיים ובעלי ביצועים מעולים. בשוק מגברי האוזניות, FiiO הפך למותג הידוע ביותר, עם נתח השוק הגדול ביותר ובעל הצמיחה המהירה ביותר. המגברים הניידים מופעלים באמצעות סוללות נטענות מובנות. מגוון מוצרי החברה רחב וכולל מבחר התקנים באיכויות צליל ושמע שונות, שלל עוצמות הגברה וגדלים שונים אשר מספקים מענה לכל מטרה.

איזה פתרון מספק מגבר אוזניות נייד?
אם הינכם משתמשים ביתיים וברשותכם נגן נייד מכל סוג שהוא לדוגמה טלפון נייד iPhone , מחשב נייד, טאבלט iPad או דומיהם, ואתם מעוניינים לשמוע צליל איכותי ועוצמתי יותר, מגבר אוזניות מתוצרת FiiO הוא הפיתרון עבורכם. ההגברה מתבצעת באמצעות רכיבים באיכות גבוהה ולכן גם בעוצמות גבוהות איכות הקול אינה יורדת. לפיכך בנוסף לעוצמת קול גבוהה יותר מתקבלת גם איכות גבוהה יותר.

איזה פתרון מספק מגבר אוזניות משולב עם DAC ?
מגבר אוזניות משולב עם DAC מוסיף על מגברי האוזניות אפשרות להתחבר למחשב דרך יציאת ה USB שלו (או נגנים אחרים עם יציאה דיגיטאלית אופטית או קואקסיאלית) ולהמיר את קובץ המוזיקה לאות אנלוגי. לעומת הממיר DAC המובנה במחשב או בנגני דיסקים, מגברי אוזניות עם DAC של FIIO מבצעים המרה טובה יותר של האות הדיגיטלי לאות אנלוגי ולכן לא רק מגבירים את עוצמת השמע אלא גם משפרים את איכותו. מכשירים שאינם כוללים יציאה דיגיטלית יתחברו ישירות למגבר האוזניות של המכשיר, דרך כניסה אנלוגית.

מהו DAC ?
מכשירי Digital to Analog Converter או בקיצור DAC נועדו לשפר באופן ניכר את איכות הצליל והשמע. DAC הינו רכיב אשר קיים בכל התקן שמע דיגיטלי, ותפקידו להמיר אות דיגיטלי (קבצי מוזיקה למשל) לאות אנלוגי (הבוקע בסופו של דבר מאוזניות למשל). היתרון הבולט בממירים של FiiO הוא האיכות הבלתי מתפשרת שבה מתבצעת המרה זו, אשר נחשבת טובה יותר מההמרה המבוצעת על ידי רכיבי ה-DAC המובנים במחשבים, בטלפונים או בהתקנים הניידים, וזאת על מנת לשפר את איכות הסאונד באופן ניכר. איכות ההמרה נמדדת במספר ההמרות של המידע הדיגיטלי לאות אנלוגי בשניה אחת, וכן במספר הערכים האפשריים של האות האנלוגי לאחר ההמרה. ככל שקצב ההמרות ומספר הערכים האפשריים של ההמרה גדולים יותר כך האות האנלוגי שנוצר לאחר ההמרה יהיה קרוב יותר לסאונד המקורי. אם ניקח לדוגמה מגבר האוזניות ו-DAC איכותי בעל ביצועים של 192khz/24bit, משמעות הדבר היא 192,000 המרות בשניה, כשכל המרה מתורגמת לאחד מתוך 16,777,215 ערכים שונים. אם ניקח לצורך השוואה "נגן דיסקים", קצב ההמרה ועומק הדגימה נמוך בהרבה (44.1khz/16bit), ולכן איכות השמע נמוכה יותר !

קרא עוד... פחות... גרסת הדפסה
קבע סדר יורד
קבע סדר יורד

 

חוות דעת ב Google business ו- Zap על התצוגה והשירות בחנות:

 זהו תצלום של חוות דעת לקוח על תצוגה של מגני מוזיקה, DAC, מגברי אוזניות שבחנות 

זוהי תמונה שממחישה את התצוגה שבחנות על אוזניות מגברי אוזניות ו DAC.

 

לידיעתכם, התצוגה בפועל מתחדשת ומתעדכנת עם יציאת דגמים חדשים,
לכן יתכן שבפועל תפגשו תצוגה מעודכנת יותר מזו שרואים בתמונה.

FIIO - נגנים, מגברי אוזניות , DAC

החל מ- 25.64 25.64

טרטל מערכות הגברה בע"מ | עוזיאל 89 רמת גן | טלפון: 03-7527522 | פקס: 03-7527523 | שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 9:00-17:45, ג' 9:00-16:30, ו' וערבי חג 9:00-14:00