חגורת הגברה מדונה

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

15 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

15 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

המדריך לרכישת חגורת הגברה 

כל מה שרציתם לדעת על חגורות הגברה

אם אתם מחפשים אחר חגורת הגברה להוראה בבית ספר, או לחלופין חגורת הגברה לשטחים פתוחים. אם אתם רוצים להישמע רם וברור ולהשאיר את הצרידות מאחוריכם ולרכוש מכשיר אמין ומקצועי, יש לנו חדשות טובות! אצלנו, תוכלו למצוא את מגוון רחב המתאים לכל דרישה וצורך, וגם תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי, מחירים משתלמים ובעיקר ממבחר. את כל הדגמים תמצאו אצלינו במלאי ובתצוגה, כך שתוכלו להגיע, להתנסות, ולהחליט במקום.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו במדריך החשוב הבא עליו עמלנו רבות וללמוד כמה דברים חשובים על מיקרופון מדונה, להכיר את הדגמים המתאימים לצרכיכם וללמוד על ההבדלים בין הדגמים השונים. אם אתם כבר מכירים את התחום ויודעים איזה דגם הוא הטוב ביותר עבורכם, גלשו אל החנות שלנו ובחרו את חגורת ההגברה המתאימה לכם. 

אז למה אתם יכולים לצפות במדריך שלנו: 

 • איך תוכלו להוציא מהמדונה שלכם את המקסימום.
 • כיצד תבחרו את חגורת ההגברה המתאימה עבורכם.
 • המכשירים המומלצים לשטח פתוח ולשטח סגור
 • אילו עוד פתרונות מתאימים להגברת קול בהדרכה.

הוציאו את המקסימום מחגורת ההגברה שלכם

שימוש נכון במיקרופון מדונה עשוי להיות ההבדל בין תלמידים מרוצים ששומעים אתכם ברור לבין תלמידים מתוסכלים. כאשר טכניקת הרכבת המיקרופון לא מדוייקת תצטרכו לפצות על כך ביותר ווליום, זה יגרור מצב של סאונד צפצפני יחד עם עוצמת שמע חלשה ולא ברורה. אחרי שתקראו את המדריך יהיה לכם קל להגביר את קולכם ולייצר חווית לימוד והוראה נהדרות. אם תרצו, נשמח להדריך אתכם אצלינו בחנות.

טכניקת הרכבת המיקרופון היא החשובה מכולן. את מיקרופון הראש "מדונה" אתם צריכים לענוד על הראש ולא על הצוואר. כאשר המיקרופון נמצא על הראש הוא יהיה מכוון גם כאשר תפנו את ראשכם. לעומת זאת כאשר תרכיבו מיקרופון מדונה על הצוואר, המיקרופון יהיה רחוק ולא יהיה מכוון לפה, ולכן ישמעו אתכם משמעותית חלש יותר.

מרחק מיקרופון מדונה מהפה - מיקרופון ראש צריך להיות קרוב לפה. המרחק צריך להיות בין סנטימטר לבין שלושה סנטימטר, תלוי ברגישות של המיקרופון. קרבו את המיקרופון לפה עד כמה שניתן, כל עוד הסאונד לא נשמע מעוות. מרחק גדול מדי יפחית את מידת ההגברה של קולכם לכן הקפידו על כך.

כוון מיקרופון מדונה לפה – המרחק הוא לא הפרמטר היחיד. המיקרופון צריך להיות מכוון לפה. בדקו היכן הפתח במיקרופון שקולט את הקול וכוונו אותו לפה. אם יש צורך הסירו את הספוגית המכסה את חיישן הקול כדי להבין זאת. ככל שהכוון מדויק יותר כך ישמעו אתכם טוב יותר וגם תהייה פחות נטייה לפידבק. על כוון המיקרופון אין פשרות !

הדלקת וכוונון עוצמת ההגברה – כאשר אתם מחזיקים את מיקרופון המדונה או את חגורת ההגברה ביד או כאשר היא על השולחן, תהייה למדונה נטייה רבה לצפצופים. לכן הדליקו את המכשיר רק לאחר שענדתם את המיקרופון מדונה על הראש וחגרתם את חגורת ההגברה על המותניים. הדליקו את המכשיר וכוונו לעוצמת הגברה נמוכה. הגבירו באופן הדרגתי כך שישמעו אתכם רם וברור. בווליום גבוה יש נטייה גבוהה יותר לפידבק. במידה ויש פידבק הנמיכו מעט את הווליום או שפרו את טכניקת ענידת המיקרופון כפי שהוסבר לעיל.

 

כיצד תבחרו את חגורת ההגברה המתאימה עבורכם ?

חגורת הגברה הינה ציוד חיוני לצרכי הדרכה ויש לה משמעות נלווית ליכולת המדריך לשמור על מיתרי הקול, וכן לשיפור חוויית הלימוד וההאזנה של המודרכים. חגורת ההגברה אם כן צריכה להיבחר בקפידה תוך כדי התחשבות במגוון קריטריונים.
 

 1. בחרו את חגורת ההגברה המתאימה לשימושכם – בחרו את חגורת ההגברה על פי השימוש עבורו חגורת ההגברה מיועדת. למעשה, אם אתם מורי דרך שמדריכים קבוצות באוויר הפתוח ובמקומות רועשים, תצטרכו לרכוש את חגורת ההגברה שמתאימה לצרכים אלו. זאת בשונה למשל מחגורת הגברה שמיועדת למי שמרצה ומדריך בחללים סגורים כמו כיתות לימוד. בהמשך הכתבה נסקור מגברי הדיבור המתאימים לכל צורך.
 2. עוצמת ההגברה של חגורת ההגברה- כאשר ניגשים לבחור מדונה חגורה, חשוב כי היא תספק עוצמת הגברה גבוהה דיה לחלל ולרעשי הרקע אם קיימים כאלה.

  עוצמות הגברה גבוהות יותר נדרשות על מנת להדריך קבוצות בשטח פתוח או רועש. בשטח פתוח אין קירות שיחזירו את גלי הקול, בנוסף, מעגל המודרכים הראשון מייצר חומה החוסמת את הגלי הקול בפני מעגלי המודרכים הרחוקים יותר.  במקרים רבים ישנן שיחות של מודרכים ברקע. אם לא שומעים אתכם מתפתחות שיחות נוספות ברקע וכך המצב מחמיר.

  כדי להתגבר על כל אלה יש להשתמש בעוצמת הגברה חזקה.
  הנתונים הטכניים המעידים לכאורה על עוצמת ההגברה מטעים במקרים רבים. היצרנים והיבואנים השונים הינם בעלי עניין להציג בפני הלקוחות נתונים טובים ! לאור העובדה כי אין פיקוח על המידע המסופק לציבור בתחום זה, ניתן לראות במקרים רבים ציוד חובבני המספק לכאורה עוצמות הגברה מופרכות.

  כדאי אם כך לבחון את עוצמת ההגברה באמצעות שמיעה והתנסות במכשיר, ולא על פי נתונים טכניים. הדרך הנכונה היא לגשת לחנות ולשמוע את המדונה. קחו בחשבון כי בשטח תזדקקו להרבה יותר ווליום מאשר בבדיקה בחנות.

 3. איכות השמע של חגורת ההגברה – עוצמת הגברה גבוהה אינה ערובה למובנות טובה. כאשר מדובר בחגורת הגברה לא מקצועית, השמע הבוקע ממגבר הדיבור נשמע ירוד וצורם. מכשיר זה עלול להפחית את רמת המובנות של המדריך במקום לשפר אותה. על כן חשוב מאוד לרכוש חגורת הגברה שתאפשר עוצמת שמע גבוהה אך גם איכותית כדי שההגברה תהיה אפקטיבית.

 4. עלות חגורת ההגברה – למעשה, עלותן של חגורות ההגברה אינן עולות על כמה מאות שקלים. מומלץ אם כן לבחור ציוד המתאים לצרכיכם הנותן פתרון נכון ואיכותי. הפרשי המחירים בין ציוד חובבני לבין ציוד מקצועי אינו מצדיק בד"כ פשרה באיכות.

 5. אחריות ומקצועיות – חגורת הגברה הינה מוצר המשמש לצרכים מקצועיים, במקרים רבים הציוד צמוד למדריך ומלווה את עבודתו כמעט מידי יום וכמעט משך כל זמן העבודה. לכן, חשוב שחגורת ההגברה תהייה איכותי ואמינה.

  במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר במורי דרך המדריכים באיזורים פתוחים, בגשם ובשמש. תנאים אלו הינם מאתגרים עבור מוצרים אלקטרוניים המיועדים לספק סאונד טוב. על כן מומלץ לבחור במגבר קול איכותי עם אחריות מבית טוב.

 6. משקל חגורת ההגברה – משקל חגורת ההגברה מושפע מגודל הסוללה כמות הרכיבים, וגודל תיבת התהודה. במקרים רבים חגורת הגברה קטנה במיוחד תתאים בעיקר למורים בכיתות סגורות שאינם נזקקים לעוצמה חזקה במיוחד. חגורות הגברה הינן מוצר קל משקל. במקרים מסויימים מסופקת חגורת ההגברה עם פאוץ נשיאה שהופך את חווית השימוש לנוחה יותר ובנוסף גם שומר על המכשיר ומבטיח שהוא לא ייפול וינזק.

 7. המלצות על חגורות הגברה – הדרך המומלצת לבחור חגורת הגברה היא באמצעות בקשת המלצות מקהילת המורים ומורי הדרך, בהדרכות והשתלמויות שונות, במפגשים קבוצתיים, וכן בפורומים  ובאינטרנט. כמו כן ניתן לבקש המלצות וביקורות מאנשים שמבינים בתחום ההגברה וההדרכה, שוודאי יוכלו לסייע לכם לבחור את חגורת ההגברה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

 

 

המלצות למורים

MINI CLASS חגורת הגברה - מגבר חגורה הקטן בעולם ! קטן מעוצב, למרות היותו קטן עוצמתו מספקת גם לכיתות גדולות. המכשיר כל כך קטן שאין צורך להוריד אותו בהפסקות.

POWER חגורת הגברה - חגורת הגברה מקצועית ועוצמתית הכוללת נגן USB מובנה. גודלה כגודל קופסת סיגריות, התלמידים ישמעו אתכם בקלות אפילו בכיתות גדולות עם רעשי רקע.

 

המלצות למורי דרך

Player חגורת הגברה - מכשיר הגברה מקצועי למורי דרך. המודרכים ישמעו אתכם רם וברור גם במעגלים הרחוקים יותר. תוכלו להתגבר על רעשי רקע בקלות. המאזינים יוכלו להתרכז בכם ויהיו פחות שיחות ביניהם. המכשיר כולל מקלט בלוטוס ומאפשר השמעת מוסיקה ישירות מהסמארטפון ללא חוטים. בנוסף הוא כולל כניסת MICRO SD  והשמעת קבצים ישירות מכרטיס הזיכרון. המכשיר קל משקל, בעל עוצמת הגברה גבוהה במיוחד המספיקה לחללים פתוחים ולמרחקים גדולים אפילו ברעשי רקע.

PREMIUM חגורת הגברה   - מגבר חגורה האולטימטיבי למורי דרך עם שנתיים אחריות. הלקוחות ישמעו וגם יבינו אתכם בזכות עוצמת הגברה גבוהה במיוחד יחד עם איכות קול יוצאת דופן. הסוללה הנטענת מספקת זמן עבודה ארוך במיוחד. המיקרופון האיכותי מייצר פחות פידבקים ומאפשר לכם להרחיק את המיקרופון מהפה ולתלמידים לפענח את תנועות השפתיים שלכם. עם ה PREMIUM אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם חגורת מדונה מצויינת שתלך אתכם לאורך כל הדרך.

 

 

אילו עוד פתרונות הגברה נועדו עבור מורים ומדריכי טיולים ? 

מערכת הדרכה אלחוטית – מערכת זו הינה מערכת בעלת יתרונות רבים על פני חגורת הגברה, המאזינים ישמעו אתכם באמצעות אזניה. השמע יהיה טוב יותר, חזק יותר ללא רעשי רקע והפתרון מתאים אפילו לכבדי שמיעה. במערכת הדרכה אלחוטית כל מודרך מקבל מקלט קטן המחובר לאוזניה. המדריך מדבר למיקרופון והמודרכים שומעים אותו היטב וללא הפרעה. ניתן לשכור את המערכת הזו במחיר שווה לכל נפש. עלות רכישת מערכת זו גבוהה יחסית ולכן מומלצת בעיקר לגופים גדולים.

בידורית אלחוטית – בידורית הינה מערכת בעלת עוצמת הגברה גבוהה יותר. במקרים רבים גם בעלת עומק צליל טוב יותר. יחד עם זאת המערכת הינה גדולה יותר ונוחה פחות מחגורת הגברה. על מנת לרכוש בידורית בעלת איכות ואמינות גבוהה, יש להשקיע סכום גבוה פי כמה מחגורת הגברה. בידוריות חובבניות אינן מהוות פתרון סביר למרצים ולשמיש מקצועי.

לקבלת ייעוץ והתאמת חגורת הגברה לצרכיכם, אנא התקשרו אלינו לטל. 03-7527522

 

 

whatsapp