טל:03-7527522 ת.ד 7578 עוזיאל 89 ר"ג

כתובתינו שעות פעילות

 
סינון תוצאות

תוצאות מסוננות כעת לפי:

 1. ייעוד חגורת הגברה: הסר פריט זה חגורת הגברה למורי דרך (שטח פתוח)
יצרן אנא בחר את היצרן הרצוי

חגורת הגברה מדונה

המדריך לרכישת חגורת הגברה 

כל מה שרציתם לדעת על חגורות הגברה

בין אם אתם מחפשים אחר חגורת הגברה להוראה בבית ספר, ובין אם אתם צריכים חגורת הגברה לשטחים פתוחים. אם אתם רוצים להישמע רם וברור ולהשאיר את הצרידות מאחוריכם. אם אתם רוצים מכשיר אמין ומקצועי, יש לנו חדשות טובות! אצלנו, תוכלו למצוא את כל דגמי חגורות ההגברה המתאימים לכל דרישה וצורך, וגם תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי, מחירים משתלמים ובעיקר ממבחר ענק של חגורות הגברה מדונה.  את כל הדגמים תמצאו אצלינו במלאי ובתצוגה, כך שתוכלו להגיע, להתנסות, ולהחליט במקום.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו במדריך המרתק הבא עליו עמלנו רבות וללמוד כמה דברים חשובים על מיקרופון מדונה, להכיר את הדגמים המתאימים לצרכיכם וללמוד על ההבדלים בין הדגמים השונים. אם אתם כבר מכירים את התחום ויודעים איזה דגם הוא הטוב ביותר עבורכם, גלשו אל החנות  שלנו ובחרו את חגורת ההגברה המתאימה לכם. 

אז למה אתם יכולים לצפות במדריך שלנו: 

 • כך תוכלו להוציא מהמדונה שלכם את המקסימום.
 • כיצד תבחרו את חגורת ההגברה המתאימה עבורכם.
 • המכשירים המומלצים לשטח פתוח ולשטח סגור
 • אילו עוד פתרונות מתאימים להגברת קול בהדרכה.

 

הוציאו את המקסימום מחגורת ההגברה שלכם

שימוש נכון במיקרופון מדונה עשוי להיות ההבדל בין תלמידים מרוצים ששומעים אתכם ברור לבין תלמידים מתוסכלים. כאשר טכניקת הרכבת המיקרופון לא מדוייקת תצטרכו לפצות על כך ביותר ווליום, זה יגרור מצב של סאונד צפצפני יחד עם עוצמת שמע חלשה ולא ברורה. אחרי שתקראו את המדריך יהיה לכם קל להגביר את קולכם ולייצר חווית לימוד והוראה נהדרות. אם תרצו, נשמח להדריך אתכם אצלינו בחנות.

טכניקת הרכבת המיקרופון היא החשובה מכולן. את מיקרופון הראש "מדונה" אתם צריכים לענוד על הראש ולא על הצוואר. כאשר המיקרופון נמצא על הראש הוא יהיה מכוון גם כאשר תפנו את ראשכם. לעומת זאת כאשר תרכיבו מיקרופון מדונה על הצוואר, המיקרופון יהיה רחוק ולא יהיה מכוון לפה, ולכן ישמעו אתכם משמעותית חלש יותר.

מרחק מיקרופון מדונה מהפה - מיקרופון ראש צריך להיות קרוב לפה. המרחק צריך להיות בין סנטימטר לבין שלושה סנטימטר, תלוי ברגישות של המיקרופון. קרבו את המיקרופון לפה עד כמה שניתן, כל עוד הסאונד לא נשמע מעוות. מרחק גדול מדי יפחית את מידת ההגברה של קולכם לכן הקפידו על כך.

כוון מיקרופון מדונה לפה – המרחק הוא לא הפרמטר היחיד. המיקרופון צריך להיות מכוון לפה. בדקו היכן הפתח במיקרופון שקולט את הקול וכוונו אותו לפה. אם יש צורך הסירו את הספוגית המכסה את חיישן הקול כדי להבין זאת. ככל שהכוון מדויק יותר כך ישמעו אתכם טוב יותר וגם תהייה פחות נטייה לפידבק. על כוון המיקרופון אין פשרות !

הדלקת וכוונון עוצמת ההגברה – כאשר אתם מחזיקים את מיקרופון המדונה או את חגורת ההגברה ביד או כאשר היא על השולחן, תהייה למדונה נטייה רבה לצפצופים. לכן הדליקו את המכשיר רק לאחר שענדתם את המיקרופון מדונה על הראש וחגרתם את חגורת ההגברה על המותניים. הדליקו את המכשיר וכוונו לעוצמת הגברה נמוכה. הגבירו באופן הדרגתי כך שישמעו אתכם רם וברור. בווליום גבוה יש נטייה גבוהה יותר לפידבק. במידה ויש פידבק הנמיכו מעט את הווליום או שפרו את טכניקת ענידת המיקרופון כפי שהוסבר לעיל.

 

כיצד תבחרו את חגורת ההגברה המתאימה עבורכם ?

חגורת הגברה הינה ציוד חיוני לצרכי הדרכה ויש לה משמעות נלווית ליכולת המדריך לשמור על מיתרי הקול, וכן לשיפור חוויית הלימוד וההאזנה של המודרכים. חגורת ההגברה אם כן צריכה להיבחר בקפידה תוך כדי התחשבות במגוון קריטריונים.
 

 1. בחרו את חגורת ההגברה המתאימה לשימושכם – בחרו את חגורת ההגברה על פי השימוש עבורו חגורת ההגברה מיועדת. למעשה, אם אתם מורי דרך שמדריכים קבוצות באוויר הפתוח ובמקומות רועשים, תצטרכו לרכוש את חגורת ההגברה שמתאימה לצרכים אלו. זאת בשונה למשל מחגורת הגברה שמיועדת למי שמרצה ומדריך בחללים סגורים כמו כיתות לימוד. בהמשך הכתבה נסקור מגברי הדיבור המתאימים לכל צורך.
 2. עוצמת ההגברה של חגורת ההגברה- כאשר ניגשים לבחור מדונה חגורה, חשוב כי היא תספק עוצמת הגברה גבוהה דיה לחלל ולרעשי הרקע אם קיימים כאלה.

  עוצמות הגברה גבוהות יותר נדרשות על מנת להדריך קבוצות בשטח פתוח או רועש. בשטח פתוח אין קירות שיחזירו את גלי הקול, בנוסף, מעגל המודרכים הראשון מייצר חומה החוסמת את הגלי הקול בפני מעגלי המודרכים הרחוקים יותר.  במקרים רבים ישנן שיחות של מודרכים ברקע. אם לא שומעים אתכם מתפתחות שיחות נוספות ברקע וכך המצב מחמיר.

  כדי להתגבר על כל אלה יש להשתמש בעוצמת הגברה חזקה.
  הנתונים הטכניים המעידים לכאורה על עוצמת ההגברה מטעים במקרים רבים. היצרנים והיבואנים השונים הינם בעלי עניין להציג בפני הלקוחות נתונים טובים ! לאור העובדה כי אין פיקוח על המידע המסופק לציבור בתחום זה, ניתן לראות במקרים רבים ציוד חובבני המספק לכאורה עוצמות הגברה מופרכות.

  כדאי אם כך לבחון את עוצמת ההגברה באמצעות שמיעה והתנסות במכשיר, ולא על פי נתונים טכניים. הדרך הנכונה היא לגשת לחנות ולשמוע את המדונה. קחו בחשבון כי בשטח תזדקקו להרבה יותר ווליום מאשר בבדיקה בחנות.

 3. איכות השמע של חגורת ההגברה – עוצמת הגברה גבוהה אינה ערובה למובנות טובה. כאשר מדובר בחגורת הגברה לא מקצועית, השמע הבוקע ממגבר הדיבור נשמע ירוד וצורם. מכשיר זה עלול להפחית את רמת המובנות של המדריך במקום לשפר אותה. על כן חשוב מאוד לרכוש חגורת הגברה שתאפשר עוצמת שמע גבוהה אך גם איכותית כדי שההגברה תהיה אפקטיבית.

 4. עלות חגורת ההגברה – למעשה, עלותן של חגורות ההגברה אינן עולות על כמה מאות שקלים. מומלץ אם כן לבחור ציוד המתאים לצרכיכם הנותן פתרון נכון ואיכותי. הפרשי המחירים בין ציוד חובבני לבין ציוד מקצועי אינו מצדיק בד"כ פשרה באיכות.

 5. אחריות ומקצועיות – חגורת הגברה הינה מוצר המשמש לצרכים מקצועיים, במקרים רבים הציוד צמוד למדריך ומלווה את עבודתו כמעט מידי יום וכמעט משך כל זמן העבודה. לכן, חשוב שחגורת ההגברה תהייה איכותי ואמינה.

  במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר במורי דרך המדריכים באיזורים פתוחים, בגשם ובשמש. תנאים אלו הינם מאתגרים עבור מוצרים אלקטרוניים המיועדים לספק סאונד טוב. על כן מומלץ לבחור במגבר קול איכותי עם אחריות מבית טוב.

 6. משקל חגורת ההגברה – משקל חגורת ההגברה מושפע מגודל הסוללה כמות הרכיבים, וגודל תיבת התהודה. במקרים רבים חגורת הגברה קטנה במיוחד תתאים בעיקר למורים בכיתות סגורות שאינם נזקקים לעוצמה חזקה במיוחד. חגורות הגברה הינן מוצר קל משקל. במקרים מסויימים מסופקת חגורת ההגברה עם פאוץ נשיאה שהופך את חווית השימוש לנוחה יותר ובנוסף גם שומר על המכשיר ומבטיח שהוא לא ייפול וינזק.

 7. המלצות על חגורות הגברה – הדרך המומלצת לבחור חגורת הגברה היא באמצעות בקשת המלצות מקהילת המורים ומורי הדרך, בהדרכות והשתלמויות שונות, במפגשים קבוצתיים, וכן בפורומים  ובאינטרנט. כמו כן ניתן לבקש המלצות וביקורות מאנשים שמבינים בתחום ההגברה וההדרכה, שוודאי יוכלו לסייע לכם לבחור את חגורת ההגברה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

 

המלצות למורים

MINI CLASS - מגבר חגורה הקטן בעולם ! קטן מעוצב, למרות היותו קטן עוצמתו מספקת גם לכיתות גדולות. המכשיר כל כך קטן שאין צורך להוריד אותו בהפסקות.

POWER - חגורת הגברה מקצועית ועוצמתית הכוללת נגן USB מובנה. גודלה כגודל קופסת סיגריות, התלמידים ישמעו אתכם בקלות אפילו בכיתות גדולות עם רעשי רקע.

 

המלצות למורי דרך

SMART - מכשיר הגברה מקצועי למורי דרך. המודרכים ישמעו אתכם רם וברור גם במעגלים הרחוקים יותר. תוכלו להתגבר על רעשי רקע בקלות. המאזינים יוכלו להתרכז בכם ויהיו פחות שיחות ביניהם. גוף מתכתי מקנה למגבר הדיבור עמידות בפני תנאי שטח קשים. יחד עם זאת הוא קל משקל, בעל עוצמת הגברה גבוהה במיוחד המספיקה לחללים פתוחים ולמרחקים גדולים אפילו ברעשי רקע. 

PREMIUM  - מגבר חגורה האולטימטיבי למורי דרך עם שנתיים אחריות. הלקוחות ישמעו וגם יבינו אתכם בזכות עוצמת הגברה גבוהה במיוחד יחד עם איכות קול יוצאת דופן. הסוללה הנטענת מספקת זמן עבודה ארוך במיוחד. המיקרופון האיכותי מייצר פחות פידבקים ומאפשר לכם להרחיק את המיקרופון מהפה ולתלמידים לפענח את תנועות השפתיים שלכם. עם ה PREMIUM אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם חגורת מדונה מצויינת שתלך אתכם לאורך כל הדרך.

 

אילו עוד פתרונות הגברה נועדו עבור מורים ומדריכי טיולים ? 

מערכת הדרכה אלחוטית – מערכת זו הינה מערכת בעלת יתרונות רבים על פני חגורת הגברה, המאזינים ישמעו אתכם באמצעות אזניה. השמע יהיה טוב יותר, חזק יותר ללא רעשי רקע והפתרון מתאים אפילו לכבדי שמיעה. במערכת הדרכה אלחוטית כל מודרך מקבל מקלט קטן המחובר לאוזניה. המדריך מדבר למיקרופון והמודרכים שומעים אותו היטב וללא הפרעה. ניתן לשכור את המערכת הזו במחיר שווה לכל נפש. עלות רכישת מערכת זו גבוהה יחסית ולכן מומלצת בעיקר לגופים גדולים.

בידורית אלחוטית – בידורית הינה מערכת בעלת עוצמת הגברה גבוהה יותר. במקרים רבים גם בעלת עומק צליל טוב יותר. יחד עם זאת המערכת הינה גדולה יותר ונוחה פחות מחגורת הגברה. על מנת לרכוש בידורית בעלת איכות ואמינות גבוהה, יש להשקיע סכום גבוה פי כמה מחגורת הגברה. בידוריות חובבניות אינן מהוות פתרון סביר למרצים ולשמיש מקצועי.

לקבלת ייעוץ והתאמת חגורת הגברה לצרכיכם, אנא התקשרו אלינו לטל. 03-7527522

 

קרא עוד... פחות... גרסת הדפסה
קבע סדר עולה
 1. חגורת הגברה מדונה עוצמתית

  449.00 ₪ כולל מע"מ 383.76 ₪ לא כולל מע"מ

   חגורת הגברה עוצמתית ומגוונת במיוחד

   

  חגורת הגברה 18W בעלת סוללות ליטיום פנימיות הנטענות ללא צורך בהוצאתן.

  בעלת פונקציות נוספות של נגן MP3 מובנה, חריץ לכרטיס זיכרון מובנה, כניסת שקע AUX.

  פרטים נוספים..
 2. DA-237 מגבר דלפק אינטרקום ל-CHANGE או בתי קולנוע

  900.00 ₪ כולל מע"מ 769.23 ₪ לא כולל מע"מ

  CHANGER

  מגבר דלפק לעסק המאובטח
  גם העסקים הכי מאובטחים צריכים לנהל תקשורת טובה עם הלקוחות.
  מגבר דלפק CHANGER משמיע לשני הצדדים צליל ברור, חד וחזק כמו שרק מוצר איכותי ואמין מבית TAKSTAR יכול.
  מגבר צ'יינג'ר מעניק שליטה על עוצמת הקול בשני הצדדים ויציאה להקלטת שיחות.
  צ'יינג'ר - מגבר דלפק לעסק המאובטח  פרטים נוספים..
 3. חגורת הגברה מדונה RECORDER TAKSTAR -E250M

  486.00 ₪ כולל מע"מ 415.38 ₪ לא כולל מע"מ

   

   

  לא תאמינו כמה קל להקליט את ההדרכות ווהרצאות שלכם.

  עם גוף קשיח  ועמיד אתם יכולים להיות בטוחים שהאיכות שלו תישמר לאורך זמן רב

  זה הוא כלי ההגברה שמלווה מדריכים רבים בהדרכות חוץ ופנים לשנים ארוכות.

  מתאים למרצים, מורים, מדריכי טיולים, מפעילי ילדים וכל מי שמעוניין לשמור על מיתרי הקול שלו

  גם בדיבור מול קהל רב ובשטח פתוח. כן, שומעים אתכם מצויין.

  פרטים נוספים..
 4. חגורת הגברה SNOW

  519.00 ₪ כולל מע"מ 443.59 ₪ לא כולל מע"מ

  SNOW 

  חגורת הגברה מקצועית היחידה מהמגוון שמגיעה בצבע לבן 

  מה שמיוחד בערכה של היחידה הזאת שבמקום המיקרופון 

  ראש הסטנדרטי HM700 מקבלים בערכה את הHM780 

  מיקרופון קל במיוחד בצבע כסף (שעלותו לבד 120ש"ח)

  עוד חידוש במכשיר לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה 

  ומד הסוללה מראה בדיוק את מצב הסוללה 

  ומקשים מוגנים מאבק בנוסף 

   

  פרטים נוספים..
 5. חגורת הגברה הכוללת נגן בלוטוס Player

  מחיר רגיל: 650.00 ₪

  מחיר מבצע: 549.00 ₪ כולל מע"מ 469.23 ₪ לא כולל מע"מ

  אתה חוסך : 15.54% (101 ₪)

  חגורת הגברה עם יכולת השמעת מוזיקה וקבצים דרך בלוטוס TAKSTAR E170M

  פרטים נוספים..
 6. E260W חגורת הגברה אלחוטית

  מחיר רגיל: 1,280.00 ₪

  מחיר מבצע: 999.00 ₪ כולל מע"מ 999.00 ₪ לא כולל מע"מ

  אתה חוסך : 21.95% (281 ₪)

   

  • חגורת אלחוטית עם הגברה עוצמתית !
  • חזקה ואיכותית במיוחד בניה מחומרים עמידים - לשימוש מקצועי יומיומי לאורך שנים
  • עוצמת הגברה גבוהה ביותר עם צליל מעולה ונעים גם בעוצמות הגבוהות
  • מסך תצוגה ברור ומואר לשליטה נוחה בכל פונקציות המכשיר
  • נגן MP3 פנימי תומך בכרטיס זיכרון
  • מקלט רדיו FM מובנה
  • אפשרות הקלטה לכרטיס זיכרון  ישרות מהמיקרופון / רדיו
  פרטים נוספים..
 7. POWER חגורת הגברה למורים בכיתות גדולות

  455.00 ₪ כולל מע"מ 388.89 ₪ לא כולל מע"מ

  POWER

   

  הרבה עוצמה: בווליום ובסוללה!

  כמה כוח בערכת הגברה אחת.
  ערכת POWER מאפשרת לכם בטעינה קצרה 10 שעות עבודה רצופות! לערכה עוצמה רבה ואתם יכולים להיות בטוחים שישמעו אתכם איתה למרחקים גדולים.

  לערכה מתלה צוואר ומתלה חגורה.
  אביזרים מתנה:
  * נרתיק בשווי 40 ₪
  * תיק מרופד בשווי 30 ש"ח
  * מיקרופון ראש ארגונומי בשווי 90 ₪ - מתנה!

  פרטים נוספים..
 8. SMART מגבר דיבור קטן, חכם, ממזרי ו... חזק!

  549.00 ₪ כולל מע"מ 469.23 ₪ לא כולל מע"מ

  מכשיר זה אזל מהמלאי מומלץ לרכוש במקומו את המכשיר הבא 

   

  לא תאמינו כמה כוח יוצא מהמכשיר הקומפקטי ויפה הזה.

  עם גוף מתכתי ועמיד אתם יכולים להיות בטוחים שהאיכות שלו תישמר לאורך זמן רב
  זה הוא כלי ההגברה שמלווה מדריכים רבים בהדרכות חוץ ופנים לשנים ארוכות.
  מתאים למרצים, מורים, מדריכי טיולים, מפעילי ילדים וכל מי שמעוניין לשמור על מיתרי הקול שלו
  גם בדיבור מול קהל רב ובשטח פתוח. כן, שומעים אתכם מצויין.

  מכשיר זה ממולץ למורי דרך מתחילים ומורים בחינוך גופני ושלח 

   

   

  פרטים נוספים..
 9. PREMIUM - TK180C חגורת ההגברה הטובה בעולם כבר 15 שנה

  949.00 ₪ כולל מע"מ 811.11 ₪ לא כולל מע"מ

  PREMIUM

  חגורת ההגברה הטובה בעולם כבר 15 שנה


  הכירו את המכשיר שכל מדריך טיולים מקצועי מכיר כבר מזמן.

  דגם זה הוא הנפוץ ביותר והאהוד ביותר ולא במקרה:
  כבר 15 שנים שדגם זה מוכיח את עצמו בשטח
  כאיכותי, החזק, האמין והעמיד ביותר – ללא מתחרים.
  זהו "סוס עבודה" עם סוללה חזקה במיוחד ואפשרות להתחבר לנגן חיצוני.

  עם הגב והאחריות של טרטל מערכות הגברה אתם יכולים להיות בטוחים
  ששום תקלה לא תמנע מכם ליהנות מהרכישה ולהיות מרוצים.

  פרטים נוספים..
 10. בידורית חגורה SHIDU SD S-308 מדונה עם נגן USB, סוללות ליתיום

  238.00 ₪ כולל מע"מ 203.42 ₪ לא כולל מע"מ

   SD-S308

  חגורת הגברה קלה 

  הערכה כוללת:
  * יחידת הגברה קומפקטית
  *מיקרופון ראש (מדונה)
  *כבל USB לטעינה
  * רצועת כתף

   

  פרטים נוספים..
 11. PREMIUM WIRELESS TK180W חגורת ההגברה הטובה בעולם עכשיו אלחוטית !

  1,439.00 ₪ כולל מע"מ 1,229.91 ₪ לא כולל מע"מ

    PREMIUM WIRELESS

  חגורת ההגברה הטובה בעולם כבר למעלה 15 שנה עולה כיתה 
  ועכשיו בגירסה אלחוטית !!!


  הכירו את המכשיר שכל מדריך טיולים מקצועי מכיר כבר מזמן.

  דגם זה הוא הנפוץ ביותר והאהוד ביותר ולא במקרה:
  כבר 15 שנים שדגם זה מוכיח את עצמו בשטח
  כאיכותי, החזק, האמין והעמיד ביותר – ללא מתחרים.
  זהו "סוס עבודה" עם סוללה חזקה במיוחד ואפשרות להתחבר לנגן חיצוני.

  עם הגב והאחריות של טרטל מערכות הגברה אתם יכולים להיות בטוחים
  ששום תקלה לא תמנע מכם ליהנות מהרכישה ולהיות מרוצים.

  פרטים נוספים..
קבע סדר עולה

לקוחות מרוצים:

 

 

חגורת הגברה מדונה

החל מ- 203.42 203.42

טרטל מערכות הגברה בע"מ | עוזיאל 89 רמת גן | טלפון: 03-7527522 | פקס: 03-7527523 | שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 9:00-17:45, ג' 9:00-16:30, ו' וערבי חג 9:00-14:00