מתאמי בלוטוס

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

14 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

14 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
למה אני זקוק למתאם בלוטוס?


מאז פרצה לחיינו מהפכת הסמארטפון יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בטלפון הנייד או בנגן מוזיקה דיגיטלי כמקום העיקרי לאחסון אוסף המוזיקה שלהם.
עם העלייה בפופולריות של מאגרי מוזיקה מקוונים כדוגמת ספוטיפי וטידאל, יכולת שידור אלחוטית הופכת לנושא חשוב מתמיד;


הרמקולים המובנים במכשירים הניידים לא מספקים מענה מתאים להרבה מצרכי ההאזנה למוזיקה שלנו - הווליום שלהם חלש מידי וטווח התדרים אותו הם מסוגלים לשחזר מוגבל ולא מאפשר ליהנות מצלילי בס נמוכים וצלילי טרבל גבוהים. הרמקולים המובנים של מכשירים ניידים פושוט לא מסוגלים להעניק לנו את איכות ועוצמת הסאונד הנדרשת להאזנה למוזיקה.

לעומת זאת, מערכת הסטריאו הביתית הישנה והטובה נשמעת נהדר בנגינת מוזיקה אבל אינה תומכת בקליטת שידור אלחוטי מהסמארטפון או מהמחשב הנייד, שכאמור מהווים את המקור העיקרי לקטלוג המוזיקה בימינו .


בכדי לגשר על הפער הזה ולאפשר לנו ליהנות הן מהסאונד המשופר של המערכת הביתית והן מהזמינות, המבחר העצום וקלות השימוש של הקבצים הדיגיטליים, נוכל לנקוט באחד משלושה פתרונות אפשריים:א. רכישה של רסיבר חדש התומך בקליטת שידור אלחוטי בבלוטוס.
זהו הפתרון היקר ביותר והוא מצריך החלפה של הרסיבר הקיים, אשר ייתכן שמלבד העדר התמיכה באלחוט אין שום סיבה אחרת להחליף אותו.

ב. חיבור כבל פיזי לכניסת ה-AUX ברסיבר מיציאת האוזניות של הסמארטפון/מחשב.
החסרונות בשיטה זו הם הצורך בניתוק וחיבור מחדש של הכבל בכל פעם בה אתם מעוניניים לשמוע מוזיקה, וההגבלה על הניידות - בשיטה זו תאלצו להישאר בקרבת הרסיבר ולהקפיד שהחיבור בין המכשירים יציב. חסרון זה מורגש מאוד כשאתם משתמשים בסמארטפון שלכם כמקור המוזיקה.

ג. רכישת מתאם בלוטוס המאפשר חיבור מיידי ללא חוטים בין הסמארטפון/מחשב לרסיבר.
ללא צורך בחיבור פיזי בין המכשיר הנייד למתאם אפשר לשדר אליו מרחבי הבית וגם מחוץ אליו (חלק מהדגמים תומכים בקליטה לרדיוס של 50 מטרים);
זוהי דרך פשוטה ונוחה להשיג את כל היתרונות שבכל מערכת סטריאו עם תמיכה ביכולות אלחוט בעלות קטנה משמעותית מרכישת רסיבר חדש. עם שימוש במתאם בלוטוס ניתן להפוך מערכת קיימת לאלחוטית בקלי קלות.

 

כמה נקודות שכדאי להביא בחשבון בקניית מתאם בלוטוס:

מה התקציב שלכם?
האם אתם זקוקים למתאם עבור מערכת באיכות אודיופילית או לרמקולים פשוטים יותר?
האם אתם מתמצאים בהגדרות מתאמי אלחוט או מעוניינים בפתרון שיפעל בלחיצת כפתור?
כמה רחוק מהרסיבר אליו מתחבר המתאם אתם נוטים להיות בעת ההאזנה?

בקטגוריית מתאמי הבלוטוס שלנו תוכלו למצוא מבחר מתאמים במחירים שונים לפי התקציב שלכם, במורכבות תפעול משתנה ועם טווחי שידור מוגדלים או רגילים לפי הצרכים שלכם.

whatsapp