בידורית

 המדריך לרכישת בידורית

 כל מה שצריך לדעת על בידוריות

אם אתם מחפשים אחר בידורית פשוטה לקריוקי או שאתם מחפשים בידורית מקצועית להפעלות ילדים להאזנה הטובה והנעימה ביותר יחד עם אמינות מהמדרגה הראשונה, יש לנו חדשות טובות! אצלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של בידוריות המתאימות לכל מטרה וכמובן תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי, ומחירים משתלמים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למדריך המרתק הבא עליו עמלנו רבות וללמוד כמה דברים חשובים על בידוריות ולהכיר את סוגי הבידוריות הקיימים. אם אתם כבר יודעים איזה דגם הוא הטוב ביותר עבורכם, גלשו אל החנות  שלנו ובחרו את הבידורית שמתאימה לכם.

אז למה אתם יכולים לצפות במדריך שלנו:

•        הטעויות של מפעילי ילדים ברכישת בידורית

•        היתרון ברכישת בידורית מקצועית

•        חברות מובילות בתחום הבידוריות

•        יתרונות וחסרונות של בידוריות

•        מפרטים טכניים

•        רכישה מכוונת או בחנות

 

 

הטעויות של מפעילי ילדים בקניית בידורית

כאן נסביר את כל מה שאתם לא יודעים על בידוריות. ועל מה שאתם כבר יודעים.... נדלג.

אז הנה המדריך לרוכשי בידוריות מקצועיים, עם תשובות לשאלות שלא שאלתם את עצמכם:

ההכנות הסתיימו, הקהל כבר יושב, כולם מוכנים ומחכים ואז מתחיל הלחץ: תקלות הגברה יכולות להוביל לרגעים מאוד מביכים...

כמעט בכל הפעלה שאנו ההורים לוקחים את הילדים, אנחנו שואלים את עצמינו, למה מפעילים משתמשים בציוד כל כך גרוע ? תקלות קורות כמעט בכל הפעלה, ואם אין תקלות... אז שומעים גרוע. או ששומעים אבל לא מבינים. לפעמים המיקרופון מתנתק, ושומעים לסירוגין. או שפשוט הצליל "קורע לך את האוזן...." 

אני כרגע מדבר למפעילי הילדים.  " קנו ציוד מקצועי ". 

הזמן של הלקוחות שלכם חשוב, האירועים שלהם חשובים. מבחינתינם תקנו ציוד בשקל אם זה עושה את העבודה. אבל זה לא.

למה זה לא הגיוני שאתם קונים בידורית מקצועית ב 400 ₪ או אפילו ב 1400 ₪ ?  בידורית היא מערכת הגברה מובנית ברמקול בודד. כמובן שכלולים בה רכיבים רבים – רמקול, מגבר, סוללה, מיקרופונים אלחוטיים, מקלט בלוטוס, גלגלים, ווסתים, שקעים וכו'

פשוט אי אפשר לעשות כל כך הרבה ציוד במחיר כזה. זה לא קיים. זו אשליה. גם אם המוכר מוכר לכם את הסיפור הכי יפה בעולם על הבידורית. זה לא יכול להיות זול ומקצועי.

מיקרופון אלחוטי בודד מקצועי עובר את המחיר של 1400 ₪. לכן המחיר של בידורית שכוללת הרבה יותר רכיבים לא יכול להיות נמוך כל כך.

מניסיון, בידורית מקצועית קטנה, נישאת על הכתף תעלה לפחות 1900 ₪. בידורית מקצועית על גלגלים תעלה לפחות –

שְׁלֹ-שֶׁת אֲ-לָ-פִים
וַ-חֲ-מֵ-שׁ מֵ-אוֹת שָׂ"ח
.... MA, BA זֶהוּ.

נכון, יש בעיה עם הקביעה הזאת. זה שרכשתם בידורית יקרה... זה עדין לא בטוח שהיא מקצועית. אולי זו בידורית של אלף ₪ שהמוכר מציג אותה כמקצועית ו"עושה עליכם קופה". אבל בטוח, ממש בטוח. לא תקבלו מקצועית בזול.

איך פותרים את הבעיה הזו ? פשוט קונים במקום שאתם סומכים עליו. נכון, אין הנחתום מעיד על עיסתו. אבל מי שרכש אצלינו כבר יודע.

גם אצלינו תמצאו בידוריות זולות מ 1400 ₪. אבל אנחנו מודיעים לכם. מדובר בבידוריות חובבניות.

 

רוצים מקצועיות ? תקנו MIPRO תקנו SENRUN תקנו OKAYO תקנו CHIAYO (כולן עד כאן חברות טייואניות) אולי אפילו SHOW (חברה סינית). אבל למיטב ידיעתינו, אין עוד מותגים רציניים שמיובאים לארץ. אחרי מעל עשר שנים בתחום, אנחנו מכירים את היבואנים ואת המותגים. רוב המותגים בארץ של בידוריות הם מותגי מדבקה.

 

יתרונות וחסרונות של בידוריות:

1.         הבעיה העיקרית של בידוריות היא הסוללה. על מנת לשמור על אורך חיי הסוללה חשוב מאוד לכבות את המכשיר בגמר השימוש אחרת יגרם נזק בלתי הפיך לסוללה. יש להקפיד להטעין את הסוללה לפחות אחת לחודשיים גם אם אין שימוש בבידורית כלל. שימו לב שכל היבואנים אינם נותנים אחריות על הסוללות.

2.         הצהרות היצרן בדבר שעות העבודה עם סוללה, לרוב אינן מדויקות. הסוללה תספק שעות עבודה שונות בין אם מדובר במוזיקה (3 שעות לערך) ובין אם לצרכי דיבור (6-8 שעות לערך). הנתונים הללו נכונים כאשר הסוללה חדשה, והם יפחתו עם השימוש במכשיר.

3.         היות שקיבול הסוללה הולך ופוחת עם השימוש במכשיר, יש בד"כ צורך להחליף אותה אחת לשנה. נזכיר שהיבואנים לא נותנים אחריות על סוללות.

4.         לרוב, אמינות של בידוריות סיניות אינה גבוהה. אמינותן של בידוריות טיוואניות  גבוהה יותר, אך מחירן כפול מהסיניות. מומלץ להחזיק בכל אירוע חגורת הגברה כאמצעי גיבוי מינימאלי.

5.         כהמשך לסעיף הקודם, חשוב מאד לקנות בידורית שהיבואן שלה מחזיק מלאי חלקי חילוף, וידוע בשירות מהיר ומקצועי. בנוסף כדאי לקנות ממשווק שיוכל לעמוד מול היבואן גם במצבי קצה, ולהעניק לכם רמת שירות גבוהה. שימו לב שכוח הקנייה של המשווק מהיבואן מתורגם לשירות מהיר עבורכם הלכה למעשה.

6.         חשוב מאד לבדוק שקיימת אפשרות לעבוד עם הבידורית בחיבור לחשמל ישיר ולא רק על בסיס הסוללה. כאשר הסוללה תתרוקן תוכלו לעבור לשימוש בחיבור חשמל (במידה וזמין) ובכך תוכלו לחסוך עוגמת נפש רבה.

7.         לבידוריות אשר מסופקות עם מיקרופונים אלחוטיים, כדאי לבדוק שאכן ניתן לרכוש בנפרד את המשדר האלחוטי (ידני או כיס). הסיבה היא  כדי להימנע מהצורך להחליף את כל הבידורית במקרה ומשדר זה מתקלקל.

8.         שימו לב שחלק מהבידוריות מסופקות בערכת נשיאה- טרולי (עם ידית וגלגלים) המקלה על הנשיאה וההובלה. יש לזכור שמדובר ברכיבים אלקטרוניים, ולכן זעזוע של הבידורית עלול לגרום לה להינזק. מומלץ שלא לגרור את הבידורית על גרם מדרגות (כפי שנוהגים לעשות במזוודת טרולי רגילה).

 אנחנו מציעים לכם מגוון בידוריות איכותיות שישאירו את הדאגות והתקלות מאחור ויאפשרו לכם לעבור כל אירוע בווליום גבוה של הנאה.

 

 

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

35 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

35 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
whatsapp