מגבר דלפק אינטרקום דו כיווני

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

3 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

3 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

מגבר דלפק, אינטרקום חלון – במה מדובר ולמי מיועד?

במידה ואתם מנהלים עסק המקבל לקוחות או עובדים במקום המקבל אליו אנשים ומצריך תקשורת בין העובדים (דוגמת פקיד הקבלה או המאבטח, המזכיר/ה המקבלים את פני הבאים למקום וכד') לבין הלקוחות או כל אדם אחר, ייתכן כי נתקלתם בשמות של אביזרים דוגמת "מגבר דלפק", "אינטרקום חלון" או "מגבר אינטרקום". באילו סוגים של מכשירים מדובר, מדוע הם רלבנטיים עבור בתי עסק וארגונים המקבלים קהל, לקוחות ומטופלים ואילו מאפיינים מרכזיים וחשובים של מכשירים אלו כדאי להכיר במידה ומתעניינים ברכישתם?

תקשורת נוחה וברורה בין שני צדדים שונים – מגבר דלפק דו כיווני

על פי רוב, כאשר מדברים על מגבר דלפק או " אינטרקום חלון" וכד', הכוונה היא למערכת הכוללת שני צדדים, בכל אחד מהם מיקרופון המעביר את מה שאומרים בצד זה אל הצד השני, ורמקול המעביר את דבריו של הצד השני אלינו. כמו במקומות רבים בהם וודאי ביקרתם בעבר, כאשר אתם נדרשים לדבר עם פקיד הקבלה באמצעות אינטרקום (למשל – כניסה לחניונים), כך באינספור מקומות שונים נדרשת מערכת מסוג זה המאפשרת תקשורת נוחה וברורה בין שני צדדים שונים ומופרדים, לרוב למטרות בירורים ומתן אישורי כניסה.

במיוחד בתקופת הקורונה, מקומות רבים אשר לא עבדו בצורה זו בעבר, עברו לעבוד כך, מכיוון שצורת התנהלות זו מאפשרת לפקיד הקבלה, המאבטח או כל עובד אחר מטעם הארגון האחראי על הכנסת אנשים למתחם למשל, לעשות זאת מבלי להסתכן ולהתקרב שלא לצורך לאנשים רבים מדי יום. כך, ניתן למצוא כיום גם אינספור בתי עסק, חנויות מסוגים שונים ואפילו מסעדות וכד' אשר משתמשים במגבר אינטרקום דו כיווני על מנת לתקשר עם הלקוחות, לקחת הזמנות ולתאם את העברת המוצר ללקוח.

מגבר דו כיווני נמצא גם בכניסות לבניינים רבים, הן בנייני מגורים יוקרתיים עם פקיד קבלה וכו' והן בבנייני משרדים שונים. במקרים רבים כאלו המגבר מהווה חלק ממערכת רחבה יותר המאפשרת לאנשים הנמצאים ב"מרכזייה" שבכניסה לבניין לתקשר גם עם משרדים שונים או דירות שונות באותו בניין.

מגבר דלפק – מאפיינים שחשוב להכיר

במידה ואתם מתעניינים ברכישת מגבר דלפק מסוג זה או אחר עבור כל בניין, בית עסק או ארגון, להלן כמה מהמאפיינים המרכזיים שניתן למצוא במגברים אלו כיום, וכדאי לוודא כי נמצאים גם בדגם שאתם מתכננים לרכוש –

אפשרות מומלצת ביותר אשר זמינה במגברי דלפק חדשים רבים היא הגברה אוטומטית של הדיבור – המגבר עצמו יודע לקלוט את מה שאנחנו אומרים ולהגביר אותו בעצמו, וכך להעביר לצד השני את הקול שלנו בצורה מוגברת וברורה יותר. למעשה, מומלץ שלא לרכוש מגבר קול שכזה אשר אינו כולל הגברה אוטומטית של הקול, במיוחד במידה ולפחות אחד מהמיקרופונים צפוי להיות מוצב במקום רועש יחסית, או במרחק של יותר מכמה סנטימטרים מפיהם של האנשים אשר אמורים להשתמש בו.

אפשרות נוספת שכדאי להכיר במגברי דלפק כיום היא הקלטה שמבצע המגבר, הקלטה של הדברים הנאמרים למיקרופונים כמובן, כאשר מדובר בהקלטה דו כיוונית – כזו המקליטה את שני צידי השיחה. הקלטות מסוגים אלו חשובות יותר ויותר בעידן בו אנו חיים, בין השאר לצרכי תיעוד משפטיים (למשל, למקרה בו יתבעו את בית העסק בתואנה זו או אחרת, וההתנהלות בין הפקיד אשר השתמש במיקרופון לבין הלקוח רלבנטית לנושא התביעה. אז הקלטת הדברים שנאמרו עשויה לשחק תפקיד מרכזי ולהתגלות כשימושית ביותר).

בנוסף, כדאי לוודא כי המגבר שאתם רוכשים מאפשר גם השמעה של תכנים מוקלטים, כגון הודעות ללקוח.

 

 

whatsapp