מיקרופון דש לסמארטפון

סנן לפי

להפוך בקלות את הסלולרי למכשיר הקלטה איכותי – מיקרופון דש לסמארטפון

 

הסלולרי החכם הוא מכשיר שהולך איתנו כיום לכל מקום, וממלא עבורנו אינספור פונקציות שונות. על מנת לנצל ביעילות חלק מהפונקציות המתקדמות להן מסוגלים המכשירים המשוכללים של היום, נדרש לעיתים אביזר טכני חיצוני שיסייע להשתמש בסמארטפון גם בתור סוג נוסף של מכשיר מקצועי ומתקדם. מיקרופון דש לסמארטפון הוא אביזר מקצועי פשוט לתפעול אשר פשוט הופך את הסלולרי שלנו למכשיר הקלטה איכותי ונוח לשימוש

 

מיקרופון דש מאפשר הקלטה איכותית ונוחה ביותר – מחברים אותו לדש החולצה ושוכחים בכלל שהוא שם. זה מתאים במיוחד למי שמעביר שיעור או הרצאה, מדריכים הנמצאים בתנועה וכל מי שמעוניין להקליט את עצמו בלי שיצטרך להשתמש בידיים על מנת להחזיק את המיקרופון. כאן תוכלו למצוא הן דגמים אלחוטיים והן דגמים חוטיים של מיקרופון דש, אשר מותאם במיוחד לסמארטפון ומתחבר אליו ישירות.

 

אייפון או אנדרואיד, עם חוט או בלי - מיקרופון לסמארטפון המתחבר לדש החולצה

כאן תוכלו למצוא דגמים שונים של מיקרופון לסמארטפון מסוג מיקרופון דש – מיקרופון קטן וזעיר (אך איכותי ועוצמתי ביכולות ההקלטה שלו) אותו ניתן לחבר בקלות לדש החולצה, בדיוק כמו המיקרופונים של מנחי החדשות בטלוויזיה, אשר אינם נדרשים להחזיק מיקרופון בידיהם.

הדגמים השונים שתמצאו כאן מתאימים לכל סמארטפון ולכל צורך – מיקרופונים המותאמים במיוחד לאפל ומכשירים הפועלים באמצעות מערכת ההפעלה של החברה – iOS (הן אייפון והן אייפד), דגמים המותאמים למכשירי אנדרואיד ועוד. במקרה של מכשירי אפל ניתן למצוא כאן הן דגם המתאים לחיבור אוזניות (כפי שניתן היה למצוא במכשירים של אפל עד לפני כמה שנים ספורות) והן מיקרופון עם חיבור LIGHTNING – החיבור החדש והייחודי של מכשירי אפל אשר מחליף את כניסת האוזניות ה"רגילה".

במקרה של מיקרופון דש חוטי תמצאו כאן גם דגמים עם חוט באורך רגיל של מטר אחד ודגמים עם חוט ארוך במיוחד (שישה מטרים). כך ניתן להתאים את המיקרופון החוטי לכל צורך ושימוש, ולא לדאוג אף פעם לכך שהסלולרי יהיה חייב להיות ממש צמוד אלינו כשאנחנו מקליטים.

כמו כן, תמצאו כאן דגם של מיקרופון דש כפול – חיבור יחיד לסמארטפון עם שני מיקרופונים שונים. כך ניתן להקליט שני אנשים באותו סמארטפון במקום להתחיל להסתבך עם כמה מכשירים שונים. מושלם למשל לראיונות, הקלטת פודקאסטים וכיוצ"ב.

בקיצור – כל הסוגים הרלבנטיים של מיקרופון דש אלחוטי או חוטי, למכשירי אנדרואיד או אייפון, ועם מגוון אפשרויות בכל מאפיין רלבנטי אפשרי. כל מה שתצטרכו כדי להפוך את הסמארטפון שלכם למכשיר הקלטה מקצועי לכל דבר ועניין...

 

מאפשר להשתמש בצורה יעילה יותר בסמארטפון ולהפיק ממנו את המקסימום

מיקרופון לסמארטפון, ובפרט מיקרופון דש ייעודי עבור מכשירים סלולאריים, מאפשר לנו להפיק את המיטב מהמכשיר המתקדם שברשותנו. המגמה בעולם הטכנולוגיה, האלקטרוניקה והגאדג'טים היא לצמצם את מספר המכשירים השונים להם אנו זקוקים, ולפתח מכשירים משוכללים יותר ויותר אשר גם ממלאים אחר יותר ויותר פונקציות בעצמם, ולכן מייתרים את השימוש במכשירים אחרים ואת הצורך ברכישתם. זה בדיוק מה שקורה עם טלפונים סלולריים, אשר רק לפני עשרים שנים בכלל נכנסו לשוק והצליחו בקושי להוציא ולקבל שיחות, וכיום הפכו "חכמים" ומסוגלים למלא מיליון ואחד יישומים שונים ומגוונים.

אביזר חיצוני מקצועי וייעודי, כזה המיוצר במיוחד עבור סמארטפונים ובנוי להתחבר אליהם ישירות, מאפשר לנו להשתמש בהם בצורה יעילה עוד יותר, ולייתר מכשירים נוספים להם אולי נזקקנו בעבר. זה בדיוק מה שעושה מיקרופון לסמארטפון, בפרט מיקרופון דש – הוא מאפשר לנו לוותר על קנייה של מכשיר הקלטה שיתחבר למיקרופון, ולהשתמש בסמארטפון שגם ככה יושב לנו בכיס, גם כמכשיר הקלטה מקצועי. אביזר מומלץ במיוחד לשדרוג האופן בו אנו משתמשים בסמארטפון שלנו.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

6 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

6 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
whatsapp