מגברי אוזניות

המדריך לרכישת מגבר אוזניות

כל מה שרציתם לדעת על מגברי אוזניות

בין אם אתם צריכים מגבר אוזניות לאוזניות in ear שלכם בזמן ריצה או שיחה, לבין אם אתם צריכים להגביר אוזניות קשת לבית או לטיסה נעימה. יש לנו חדשות טובות! אצלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מגברי אוזניות. החל ממגברי אוזניות מיניטוריים קלים ונטענים וכלה במגברי אוזניות עוצמתיים וניידים או אפילו נייחים. ניתן להגיע אלינו לחנות ולהאזין למגוון מגברי אוזניות המתאימים לכל דרישה וצורך, וגם תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי, ומחירים משתלמים.

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו במדריך המרתק הבא עליו עמלנו רבות, ללמוד מספר דברים חשובים על מגברי אוזניות, ולהכיר את סוגי מגברי האוזניות הקיימים. אם אתם כבר מומחי מגברי אוזניות ויודעים איזה דגם הוא הטוב ביותר עבורכם, גלשו אל החנות  שלנו ובחרו את מגברי האוזניות שמתאימים לכם.

 

אז למה אתם יכולים לצפות במדריך שלנו:

 

•        מהו מגבר אוזניות

•        תהליך הפקת השמע בנגן דיגיטלי

•        השפעת מגבר אוזניות על איכות השמע

•        מה הקשר בין התנגדות אוזניות ומגברי אוזניות

•        מגברי אוזניות - הר במחיר עכבר

•        איך לבחור מגבר אוזניות

•        מגברי אוזניות ניידים מול מגברי אוזניות נייחים

 

 

 

מהו מגבר אוזניות ?

מגברי אוזניות נחשבים לאחד המוצרים המשמעותיים ביותר לחובבי מוזיקה הרוצים לשפר את איכות השמע באוזניות. למעשה, מגבר אוזניות מאפשר למקסם את הפוטנציאל של האוזניות ובכך מאפשר לכל מי שיש ברשותו אוזניות שמחוברות למחשב, לטלפון או לטאבלט להשיג איכות גבוהה וטובה של שמע.

 

תהליך הפקת השמע בנגן דיגיטלי

כדי להבין מהו מגבר אוזניות ראשית צריך להבין את כיצד פועלת מערכת הסאונד בנגני מוזיקה. למעשה המוזיקה מאוחסנת כקובץ דיגיטלי, יחידת DAC המשמשת כרטיס קול במכשיר, ממירה את האות הדיגיטלי לאות אנלוגי. האות האנלוגי מוגבר באמצעות יחידה הנקראת מגבר אוזניות. במכשירים רבים ה DAC ומגבר האוזניות הינם ברמה בסיסית ומתאימים לחובב המוזיקה הממוצע.

עם זאת, חובבי מוזיקה שחשובה להם האיכות של השמע ואנשים העוסקים בתחום, כמו עורכי מוזיקה או וידאו, תקליטנים, מפיקים, בעלי אולפנים, מוזיקאים וכיוצא בזה, ירצו לשפר את איכות השמע. על מנת לעשות זאת יש לעשות שימוש ב DAC ובמגבר אוזניות מקצועיים.

 

השפעת מגבר אוזניות על איכות השמע

לכאורה, מגבר אוזניות נועד להגביר את עוצמת השמע. אולם בפועל שימוש במגבר אוזניות משפיע גם על איכות השמע. למעשה כדי לבחון אוזניות איכותיות, יש צורך במגבר אוזניות טוב. האוזניות נשמעות אחרת לגמרי כאשר הן מקבלות את הכח הדרוש להן, במיוחד אם אתם משתמשים באוזניות איכותיות.

בעזרת המגבר ניתן לשמוע את המוזיקה באופן אחר לגמרי ממה שהתרגלתם אליו עד כה. לאחר שתשתמשו במגבר אוזניות, במיוחד אם יש לכם אוזניות איכותיות, תופתעו לגלות את מורכבות הסאונד שיש לאודיו להציע לכם, את שכבות המוזיקה השונות ואת הפריטים הקטנים שנהיים שטוחים כאשר מאזינים למוזיקה דרך יציאת אזניות רגילה.

 

מה הקשר בין התנגדות אוזניות ומגברי אוזניות

כשאתם קונים אוזניות תמצאו בגב האריזה, מפרט הטכני הכולל מידע אודות התנגדות האוזניות. לרוב, אוזניות טובות מגיעות עם התנגדות גבוהה יותר. ככל שההתנגדות גבוהה יותר וככל שהאוזניות טובות יותר, כך ההשפעה של מגבר אוזניות על איכות השמע תהיה מהותית יותר. התנגדות נמוכה נעה בין 16-32 אוהם, התנגדות בינונית 50-70 אוהם, התנגדות גבוהה 100-300 אוהם. כאשר האוזניות בעלות התנגדות בינונית ניתן להסתפק במגבר אוזניות ברמת הגברה בינונית. לעומת זאת כאשר ההתנגדות גבוהה כדאי לכם לשקול מגבר אוזניות חזק יותר.

 

מגברי אוזניות - הר במחיר עכבר

עבור חובבי מוזיקה רבים, מגברי אוזניות הם אביזר "must". הם מאפשרים להם להאזין למוזיקה באיכות גבוהה במיוחד, מבלי להצטייד במערכות יקרות של מוזיקאים ובלי מערכת סטריאו מקצועית ויקרה. למעשה על ידי שימוש במגברי אוזניות כל אחד יכול להאזין למוזיקה ברמה מקצועית וליהנות מחוויית מוזיקה מוגברת ואיכותית הרבה יותר מהרגיל. ביכולתם של מגברי אוזניות להפוך כל מחשב, נגן מוזיקה, טאבלט או אפילו סמארטפון למכשיר שמפיק סאונד מתוחכם ואיכותי בעוצמות שלו, מה שמאפשר לכל אחד, ולא רק למקצוענים, ליהנות מחוויה מוזיקלית יוצאת דופן.

מלבד זאת, מגברי אוזניות מצוינים למי שמתכנן להתמקצע בעולם המוזיקה. המגברים מאפשרים להם להכיר את תחום המוזיקה לעומק ולהגיע עד לרמת דיוק מקסימלית בכל הפרטים הקטנים והזעירים ביותר שמרכיבים שיר או קובץ שמע דיגיטלי. מגבר האוזניות גם מאפשר להם להבין מוזיקה איכותית מהי; לשמוע את הפרטים הקטנים ומאפשר לכל המעוניין להתחיל את דרכו המקצועית בצורה הדרגתית ומתאימה.

 

איך לבחור מגבר אוזניות?

כמו כל מוצר שקיים בשוק, גם מגברי אוזניות קיימים במגוון של סוגים ודגמים וכדי לבחור את המתאים ביותר עבורכם אתם צריכים להתחשב בכמה קטגוריות – יצרן, השימוש במגבר האוזניות והמלצות על הדגמים.

  • יצרן – כיום קיימות מספר חברות למוצרי אלקטרוניקה שמייצרות מגברי אוזניות, אך יש להכיר את החברות המובילות שעושות כך. הסיבה לכך היא שמגברי אוזניות, לעומת מחשבים או סמארטפונים, נחשבים למוצר נישה ומוצר שהאיכות בו היא הקובעת. לא מדובר בעוד מותג של מוצרי אלקטרוניקה פשוטים אלא במוצרים דיגיטליים שנועדו לשפר את חווית המשתמש. על כן חשוב לבחור מגברי אוזניות של חברות המתמחות במוצרים אלקטרוניים מוזיקליים שמיועדים לתעשיית המוזיקה ולמשתמשים חובבי מוזיקה שמבינים בכך. חברת FIIO מייצרת מגברי אוזניות ניידים ונייחים במחירים כדאיים ומאפשרת לכם לרכוש מגוון די רחב של מגברי אוזניות איכותיים.

  • שימוש – מגברי אוזניות ניתן למצוא במגוון סוגים שיכולים להתאים לשימושים מגוונים. מי שעושה שימוש במגברי אוזניות יכול להיות חובב מוזיקה בשימוש פרטי, אדם שעושה במגברים שימוש מקצועי או איש מקצוע העוסק במוזיקה. לכן, ישנה חשיבות רבה לבחירת המגבר הנכון ולהתאמת השימוש בו. אם המגבר מיועד לאוזניות, עליכם לבחון את הצורך שלכם ולאפיין אותו במדויק. האם מדובר במגבר אוזניות שמיועד לשפר את חווית ההאזנה למוזיקה בזמן הפנוי שלכם או האם מדובר בשיפור השמע לצורך עריכת קליפים או לצורך הקלטות אודיו מקצועיות? או שאולי מדובר בשימוש לצורך השמעת מוזיקה בציבור על ידי תקליטן? כך או כך מגבר האוזניות הנבחר צריך להתאים לשימוש הרצוי, וזאת על מנת למלא את הצורך בצורה המלאה. לא פחות חשוב – אין טעם להשקיע כסף רב מדי במוצר שאת כל תכונותיו אתם לא ממש צריכים.

  • התאמה למכשיר – ישנם מגברי אוזניות המתאימים למגוון רחב של מכשירים בגלל שההתחברות נעשית באמצעות כבל USB או דרך יציאת קול. חשוב כי תתאימו את המגבר הנכון למכשיר שדרכו אתם שומעים מוזיקה כדי להוציא את המרב מהמכשיר ומהמגבר. ניתן לרכוש היום מגבר אוזניות לכל מכשיר בין אם מדובר בסמארטפון, במחשב, בטאבלט או במחשב נייד, אך יש להתאים את החיבור ואת המגבר למכשיר הרצוי.

  • המלצות – בסופו של דבר הדרך הטובה ביותר להחליט איזה מגבר אוזניות אתם צריכים, היא לאסוף המלצות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. לא כולם מבינים במוצרים כמו מגברי אוזניות, ולכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום או עם מוכר בחנות או באתר שבו מוכרים מגברי אוזניות. כמו כן, ניתן לברר ולהתייעץ עם משתמשים אחרים כמוכם, ולשמוע חוות דעת על הדגם שאותו אתם מעוניינים לרכוש. אם אתם חובבי מוזיקה תוכלו להתייעץ עם חובבי מוזיקה אחרים ואם אתם עוסקים במוזיקה באופן מקצועי, תוכלו להחליף רשמים עם חברים למקצוע בנוגע לדגם הרצוי של מגבר האוזניות.

 

מגברי אוזניות ניידים או נייחים

מגברי האוזניות נחלקים לשני סוגים עיקריים מבחינת התצורה שלהם; קיימים מגברי אוזניות ניידים ומגברי אוזניות נייחים. מגברי אוזניות נייחים הם למעשה מגברים שנועדו לשימוש מקצועי יותר ולא מאפשרים את הניידות שיש למגברי אוזניות ניידים או את התחלופה שבין המכשירים השונים. למעשה, אם לא מדובר בשימוש מקצועי המיועד למכשיר ספציפי, מגברי האוזניות הניידים נחשבים לפופולריים יותר והסיבה היא כמובן הניידות שלהם.

בעידן שבו לכל אדם, במיוחד לאדם בעל זיקה למחשבים ולמוצרי אלקטרוניקה, יש מספר מכשירים שמהם ניתן לשמוע מוזיקה כמו סמארטפון, מחשב נייח, מחשב נייד או טאבלט. מגבר האוזניות צריך להתאים לכל המכשירים ולא רק לאחד מהם. לכן ישנה חשיבות בבחירת מגבר אוזניות שיתאים למרבית המכשירים. מגבר אוזניות נייד יכול לענות על הצורך הזה ולהפוך כל מכשיר לנגן מוזיקה איכותי בעל יכולות אודיו גבוהות במיוחד. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על אוזניות ברמה גבוהה שללא מגבר אוזניות לא יכולות להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם. למעשה, אם יש לכם אוזניות ברמה גבוהה שמחוברות לכרטיס קול סביר, הביצועים של האוזניות יורדים בצורה משמעותית וללא שימוש במגבר אוזניות, אין ממש צורך באוזניות כל כך איכותיות, בגלל הסיבה הפשוטה שאין דרך לנצל באופן מלא  את היכולות שלהם. בעזרת מגבר אוזניות נייד תוכלו ליהנות באמת מהיכולות של האוזניות שלכם.

מגברי אוזניות ניתן למצוא בשני סוגים, הראשון - כמגבר בלבד והשני - כמגבר שמשולב עם ממיר המעביר את האותות הדיגיטליים לאנלוגיים. סוג זה מחליף למעשה את התפקיד של כרטיס הקול ומתחבר דרך כבל USB.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

27 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

27 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
whatsapp