מיקסר דיגטלי

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

9 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

9 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

מיקסר דיגיטלי - המדריך למתחיל

כאשר מדובר בשינויי שליחה של ערוץ ליציאות שונות,
שליטה על מאפייניי דינמיקה באופן מדויק  מהיר וגמיש
מגוון מדהים של אפשרויות אפקטים,
קשה לנצח את המיקסר הדיגיטלי.

שליטה אבסולוטית על תפקוד הכניסות והיציאות


במגע כפתור, ניתן להפעיל ניתוב מתוכנת מראש ואפקטים שאפילו תמנון מוכשר לא יכול השיג על מיקסר אודיו אנלוגי!  לרוב למיקסרים הדיגיטליים מסופקים  תוספי תוכנה המרחיבים אף יותר את יכולות עיצוב גוון הסאונד.

תוספים אלה גם נותנים פתרון קסם לבעיית הפידבק ומצליחים למנוע יללות וצווחות לפני שהן אפילו מתחילות.
תכונה נחמדה נוספת היא ההתוויה האוטומטית אשר משתיק הערוצים שעובר דרכם אות קטן או לא עובר דרכם אות כלל.


שמירה ושחזור מיקסים

אחד היתרונות העצומים של מיקסרים דיגיטליים הוא היכולת שלהם לשמור ולשחזר מיקסים. המאפשרים שימוש בכונני הבזק מסוג USB או בזיכרון פנימי לאחסון הגדרות מהופעות קודמות.
מה שהופך את ההתאמה ועבודת הבאלנס עבור אולם שכבר עבדתם בו  לקלה ביותר. גם במקום חדש, שחזור מיקסים ממקומות דומים יכול לחסוך המון זמן במהלך בדיקות קול.


הגדרת המיקס דרך המחשב 

מיקסרים דיגיטליים מאפשרים לך לתכנת מיקסים מראש באמצעות מחשב נייד, כך שכאשר אתה מגיע אל ההופעה, כל מה שנדרש זה רק כוונון עדין של הסאונד. למיקסרים דיגיטליים מתקדמים יש  פיידרים מונעים המגיבים לתצורות שנשמרו.

אחד החסרונות הפוטנציאליים של מיקסרים דיגיטליים נובע מהרבגוניות שלהם. הגמישות העצומה שלהם מגיעה עם מחיר: עקומת הלמידה להתמחות בכל האפשרויות שהמיקסר שלך מציע יכולה להיות תלולה.

קחו את הזמן - יש המון ללמוד

עם זאת, כמו כל התקן דיגיטלי מורכב, זה בדרך כלל לא חיוני ללמוד כל פונקציה - היכולת לשמור את ההגדרות ולהגדיר את הממשק לצרכים שלך יכולה לעזור לך לעקוף את המורכבות שלה.

איכות עיצוב ממשק המשתמש תעשה הבדל עצום מבחינת המהירות בה תוכל להתמחות בכל הפונקציות שאתה צריך להכיר. שיחות עם משתמשי מיקסרים אחרים, בילוי בפורומי אודיו מקצועיים, קריאת ביקורות, וכן האזנה להקלטות דמו וקריאת מדריכים יעזרו לך למצוא את המיקסרים המציעים עקומת למידה עדינה.

whatsapp