מיקרופון מדונה

המדריך לרכישת מיקרופון מדונה

כל מה שרציתם לדעת על מיקרופון מדונה

אם אתם מורים והמאמץ להישמע מכביד עליכם. אם אתם מורי דרך צרודים ועדיין לא שומעים אתכם. אם אתם מדריכי ספורט או אירובי ויש מוזיקה ברקע בזמן שאתם נותנים הוראות. אפילו אם אתם מקלידים במחשב, ניגשים למדפים לבדוק מלאי או מכינים קפה בזמן שאתם מדברים בטלפון. מיקרופון מדונה הוא פיתרון עבורכם.

מיקרופון מדונה הינו מיקרופון המורכב על הראש באמצעות קשת. הוא יציב גמיש ומאפשר למשתמש להשתמש בידיים בזמן השימוש. הוא משמש מורים ומדריכות אירובי לצרכי הדרכה, הוא משמש להקלטת בסרטוני וידאו, ואפילו לשיחות טלפון בזמן עבודה. בכל המקרים הללו יש צורך במיקרופון מדונה. אולם בכל שימוש ישנה עדיפות לסוג אחר של מיקרופון. ולכל שימוש יש צורך בשימת דגש על פרט אחר בתפקוד של המיקרופון.

לכן, ערכנו עבורכם מדריך באמצעותו תוכלו לבחור לעצמכם את המיקרופון המתאים לצורך המדוייק שלכם. אז
קדימה למדריך.

מיקרופון מדונה עדין להקלטה

מעוניינים להקליט את עצמכם לסרטון ביוטיוב ? מיקרופון מדונה הוא הפתרון שלכם.

במידה שאתם מצטלמים, סביר להניח שתעדיפו מיקרופון עדין בצבע עור. הם בדרך כלל יהיו גם עדינים, וכתוצאה קפסולת המיקרופון והחוט יהיו דקיקים. המיקרופון כמעט שלא יראה בתמונה ולכן הוא אידיאלי להקלטות.

שימו לב שמיקרופון מדונה להקלטות פחות מתאים להגברה. מיקרופון עדין, יהיה פחות עמיד לאורך זמן. הקפסולה במקרה זה פונה לכוון הכללי בו נמצא הפה, זאת על מנת  לקלוט את הדיבור. אולם בהגברה כיוון הכלי אינו מספיק, יש צורך בכוון מדוייק של הפה, תיווצר תופעת צפצוף הנקראת פידבק אפילו בהגברה בעוצמה חלשה.

מיקרופון מדונה למורים ולמורי דרך

מעוניינים ללמד מבלי לאמץ את מיתרי הקול ? חגורת הגברה מדונה היא הפיתרון בשבילכם.

כשאתם מדברים במשך שעות מול קהל אתם צריכים הגברה. למורים ומורי דרך יש פיתרון קל קטן ונישא שמגביר את הקול ומונע צרידות. זהו אביזר שכדאי לכל מורה להצטייד בו. כדאי לרכוש מיקרופון מדונה עוצמתי במיוחד לשטח פתוח, שכן בשטח פתוח הקול מתפזר ובכיתה הקירות מרכזים את הקול בכיתה.

מיקרופון מדונה למדריכות אירובי

אתם מורים לספורט, לאירובי או לחיטוב הגוף וכבר יש מערכת הגברה במקום ? מיקרופון אלחוטי מדונה אלחוטי הוא הפתרון עבורכם.

כאשר המוזיקה מקפיצה ומזרימה לקבוצה את האנדרנלין, המדריכה נותנת הוראות. על מנת להישמע, מדריך אירובי נאלץ להגביר את הקול ואין מנוס אלא להשתמש המיקרופון מדונה אלחוטי למטרה זו.

מיקרופון אלחוטי מדונה הוא מיקרופון שעובד בשילוב עם מערכת הגברה. המיקרופון הינו אביזר שמרחיב את מערכת ההגברה ממערכת המסוגלת להגביר את המוזיקה בלבד בסטודיו למערכת שמסוגלת להגביר את המוזיקה ואת קול המדריך בו זמנית.

מיקרופון מדונה / אוזניות מדונה - לשיחה בטלפון

מעוניינים לדבר בטלפון מבלי להחזיק את השופופרת ? מיקרופון מדונה לטלפון הוא פתרון יחודי למטרה זו.

תוכלו לדבר, להקליד, לחפש אם המוצר קיים במדף כאשר הידיים פנויות. זהו מיקרופון שמיעל את העבודה, חוסך זמן וכסף רב. תוכלו לרכוש מיקרופון מדונה חוטי או אלחוטי. מיקרופון מדונה אלחוטי יאפשר לכם לקום ולהתרחק מהטלפון. יש לכך שימוש רב כשאתם צריכים לקום למדף, למדפסת או אפילו להכין קפה. אתם שומרים על קשר רציף, זמן עבודה מנוצל בכל רגע. ואתה זמינים בכל מקום.

 

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

33 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

33 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
whatsapp