רמקול קולונה - Line Array Speakers

סנן לפי

קולונה

רמקול קולונה – Line Array, הוא שם כולל למערכות הגברה ניידת המורכבות מכמה רמקולים שונים המחוברים ביניהם בטור אנכי, ומצטרפים יחד לכדי מערך הגברה משמעותי ועוצמתי אך גם כזה שניתן לפרק, להעביר ולנייד בקלות רבה. כאן תמצאו סוגים שונים של רמקולים ומערכות הגברה תחת קטגוריה זו, המספקים פתרון מושלם עבור כל מי שזקוק לפתרונות הגברה איכותיים, ניידים, קומפקטיים ונוחים ביותר לתפעול והקמה.

 

מה מאפיין קטגוריה זו של רמקולים קולונה ועבור מי מספקות מערכות הגברה אלו פתרון מתבקש ושימושי ביותר? כאן תמצאו מערכות ההגברה ורמקולים קולונה של היצרניות הטובות והנחשבות בעולם, כאלו שיכולות לספק פתרון מקצועי מצוין עבור טווח רחב של צרכים.

 

רמקול קולונה – במה בדיוק מדובר?

"קולונה" הוא שם כללי המתייחס לתצורה מסוימת של רמקולים, מה שמכונה באנגלית "Line Array". בתצורה זו מספר רמקולים ודרייברים שונים מחוברים אחד אל השני בטור, באופן המאפשר ליצור מערך הגברה הרמוני ועוצמתי, עם סאונד איכותי. כאשר כמה מקורות שמע (רמקולים מסוג זה או אחר) פועלים יחד באותו החלל, המרחקים והזוויות ביניהם יכולים לתמוך בעוצמת ואיכות הסאונד ולחזק אותו בצורה הרמונית, או להפריע אחד לשני ולגרום לסאונד גרוע מבחינות שונות. זה קשור לתופעה הפיזיקלית של התאבכות/בנייה של גלים – כאשר שני גלים (לצורך עניינינו – גלי קול) נפגשים, לפי מיקומי השיא והשפל של כל אחד מהגלים הם יכולים לתמוך ולבנות אחד את השני, לבטל אחד את השני או לגרום לבנייה/ביטול חלקיים. כאשר מקורות השמע מסודרים בצורה הנכונה, גלי הקול תומכים ובונים אחד את השני ומביאים לסאונד עוצמתי ו"נקי" יותר, באמצעות התאבכות בונה.

ברמקול קולונה ה"תמיכה" של גלי הקול אחד בשני מתקבלת כתוצאה מהמיקום של הדרייברים – קרוב מספיק אחד אל השני על מנת לתמוך בצורה בונה ולשלוח את גל הקול רחוק יותר במרחב. לכן, לרמקולים מסוג זה עוצמה חזקה יחסית לגודלם, והם משמשים בעיקר עבור הגברה מקצועית מסוגים שונים. כמו כן, בניגוד למערכות הגברה ניידות פשוטות יותר, דוגמת בידוריות, מערכות מסוג זה בנויות על מנת לפצל את תדרי הקול השונים בין הרמקולים והדרייברים השונים של המערכת, באופן המביא לדיוק מקסימלי ופיזור סאונד אופטימאלי.

מאחר ומדובר במערך יחסית מצומצם של רמקולים, המחיר שלהם אטרקטיבי ביותר ומספק כאמור פתרון מקצועי מצוין עבור שלל סיטואציות שונות.

 

באילו סיטואציות ועבור מי מתאים רמקול קולונה?

כפי שתוכלו לראות כאן בדף, מוצעות אצלנו למכירה מספר מערכות הגברה שונות ונבדלות אשר נחשבות כולן לרמקולי קולונה, בגלל המערך בו מסודרים הדרייברים הסאונד איכותי ועוצמתי מתקבל כתוצאה מכך. כלומר,

אחד מקהלי היעד של רמקולי קולונה הם אנשי מקצוע אשר זקוקים לפתרונות הגברה ניידים יחסית. האופן בו בנויות מערכות קולונה, כפי שהוסבר לעיל, מאפשר התאמה אופטימאלית של הסאונד המופק לסיטואציה הספציפית (למשל – גודל החלל, כמות האנשים בקהל וכיוצ"ב). לכן מערכות אלו מצוינות עבור שלל סיטואציות שונות. קולונות ניידות למשל מתאימות לאירועים קטנים ובינוניים, הופעות מול קהל קטן או בינוני של כמה, הופעות רחוב של אומנים אשר לוקחים איתם את הסאונד לאן שהם הולכים וכן מקומות קטנים ובינוניים, בארים, מופעים קטנים המארחים קבוצות קטנות עד בינוניות של אנשים על בסיס קבוע או זמני.

אחד היתרונות של מערכות מסוג זה הוא כי ניתן להוסיף רמקולים ואלמנטים שונים על מנת לחזק ולשפר את המערכת הקיימת, בהתאם לצורך הנקודתי שלנו. למשל – הוספת סאב וופר להגברת הבאסים.

לפרטים נוספים בהקשר זה (או בכל עניין אחר הקשור לרמקולי קולונה) מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ותמיכה.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

17 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

17 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
whatsapp