מערכת הגברה ניידת

סנן לפי

מערכת הגברה ניידת – למי זה מתאים ומהן האפשרויות העיקריות?

 

אמצעי ההגברה השונים הזמינים ונגישים לכולנו התפתחו משמעותית במרוצת השנים האחרונות, וזה נכון הן עבור רמקולים ניידים קטנים ופשוטים (מהסוג שניתן למצוא כמעט אצל כל אחד כיום) והן עבור מערכות הגברה ניידות ועוצמתיות ממגוון סוגים שונים. האפשרויות הרבות הקיימות כיום בתחום מאפשרות לכל אחת ואחד, ארגונים ואנשים פרטיים באשר הם, ליהנות מהגברה איכותית אשר תואמת  את צרכיהם בצורה הטובה ביותר.

 

על מנת להתאים לעצמכם את סוג ההגברה הניידת הטוב והמתאים ביותר, כדאי קודם כל להכיר את האפשרויות העיקריות הקיימות כיום בתחום. לאחר מכן תוכלו להבין טוב יותר אילו מערכות מתאימות לאילו מקומות או צרכים ספציפיים, וכך למצוא את מערכת ההגברה הניידת הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. להלן שתי המשפחות העיקריות של מערכות הגברה ניידות הקיימות כיום בעולם ההגברה, ונמכרות במחירים נוחים ונגישים ביותר גם בישראל ובפרט כאן אצלנו:

 

בידוריות ומערכות הגברה ביתיות לקריוקי 

קטגוריית הבידוריות היא כיום רחבה ועשירה בדגמים ואפשרויות יותר מאי פעם בעבר. בגדול, בידורית היא רמקול נייד גדול אותו ניתן לקחת אתנו ברכב בקלות לכל מקום. בידורית מדגם טוב ואיכותי יחסית אינה כבדת משקל במיוחד, כך שניתן לקחת אותה לכל מקום, גם לשטח. בידוריות משמשות אנשים פרטיים לקריוקי, למשל, כמו גם אנשי מקצוע דוגמת מדריכים/ות לחוגים שונים או מעבירי הופעות והפעלות לילדים, אשר משתמשים במערכת ההגברה הניידת בשלל מיקומים וגם ללא קרבה הכרחית לנקודת חשמל. לבידורית הממוצעת סוללה פנימית נטענת המאפשרת לפחות כמה שעות של שמע עבור כל טעינה. רק מחברים מיקרופון (ניתן גם אלחוטי כמובן...) וזהו – מוכנים להשמיע מוסיקה וגם לשיר או לנגן יחד אתה...

 

כמובן שבקטגוריית הבידוריות ניתן למצוא לא מעט דגמים שונים, גדולים יותר או פחות ומקצועיים יותר או פחות. במידה ואתם מתעניינים בבידורית בעיקר על מנת שיהיה לכם אמצעי שמע טוב בחוף הים, בפיקניק או כאשר באים אליכם כמה חברים לעשות על האש, הדגמים הפשוטים (והזולים) יותר שתמצאו אצלנו כאן יכולים בהחלט להספיק. עבור מי שזקוק לבידורית מקצועית ואיכותית יותר תוכלו למצוא כאן גם דגמים נבחרים של יצרניות הגברה מובילות ונחשבות דוגמת BOSE. החל ממחירים של כמה מאות בודדות של שקלים עבור הדגמים הפשוטים יותר וכלה בכמה אלפים עבור הבידוריות המקצועיות והאיכותיות ביותר – כאן תוכלו למצוא בקלות את הבידורית המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם. בדף הייעודי של כל דגם תמצאו הסבר מפורט הכולל מפרט טכני מלא, והמלצות לשימושים עיקריים המתאימים לדגם זה.

 

מערך הגברה נייד רמקול קולונה

במקרים רבים בהם קיים צורך במערכת הגברה ניידת אשר תספק סאונד עוצמתי ואיכותי במיוחד, אנו ממליצים בחום על רכישת מערך הגברה נייד מסוג "קולונה". זהו שם כללי לקטגוריה שלמה של מערכות הגברה ניידות ולא ניידות, עליה תוכלו למצוא מידע טכני רב בעמודי המוצרים הייעודיים כאן אצלנו באתר. 

בגדול, מדובר במערך של רמקולים אליו ניתן להוסיף כמה וכמה רמקולים (גם כמות גדולה יחסית), אשר מתחברים אחד אל השני ומייצרים סאונד איכותי במיוחד, עם אפשרות לווליום גבוה ללא איבוד של איכות השמע. האופן בו מוצבים הרמקולים אחד ביחס לשני מאפשרים לגלי הקול לבנות ולהגביר אחד את השני, אך בצורה אשר שומרת כאמור על איכות השמע ללא פגע.

ניתן למצוא מערכי קולונה בטווח גדלים רחב ובסדרי גודל שונים לגמרי, החל מרמקול אחד בודד וכמה במערך של עשרות רמקולים גדולים באמצעותם מגבירים הופעות קטנות עד בינוניות, למשל. לכן, קטגוריה זו עשויה להתאים למקומות רבים בהם נדרשת יותר מהגברה בסיסית של בידורית או רמקול נייד "פשוט" למשל – פאבים ומועדונים, בתי ספר, מתנ"סים ולמעשה כל ארגון בו נדרשת מדי פעם הגברה ניידת איכותית, חזקה ועוצמתית. 

 

אלו הן כאמור שתי ה"משפחות" העיקריות של מערכות הגברה ניידות אשר רלבנטיות עבור רובו המכריע של השוק, הן עבור משפחות ואנשים פרטיים והן כאמור עבור מרבית סוגי הארגונים (מקומות עבודה ובתי עסק, מוסדות חינוך וכיוצ"ב).

בתוך כל אחת משתי המשפחות האלו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים בעלי מפרטים טכניים מעט שונים, וברמות איכות שונות כמובן. כאן בקטלוג מערכות ההגברה הניידות שאנו מייבאים ומשווקים (תחת אחריות מלאה ובטיפול מקצועי מסור, כמובן) תוכלו לעיין בין שלל האפשרויות השונות והדגמים הספציפיים, כל אחד כאמור עם מפרט טכני והסבר מלא אשר יאפשר לכם למצוא את המערכת הטובה והמתאימה ביותר ספציפית עבור הצרכים הייחודיים לכם.

 

תתחדשו ותיהנו עם מערכת ההגברה הניידת החדשה! 

 

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

59 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

59 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
whatsapp